TR / EN
+90 216 640 0 597 / LWS

2012 Lighthouse EMEA Satış Semineri 12 farklı ülkeden gelen distribütörlerimizle gerçekleşti!

Lighthouse EMEA ofisimiz 21-24 Mayıs 2012 Satış Semineriyle 12 ülkeden gelen yeni distribütörlerini ağırladı! San Fransisco Lighthouse genel merkezimizden gelen Mr.Bill Shade, Mr.Paul Newman ve Mr.Mark Godfrey’in keyifli sunumlarıyla distribütörlerimiz; partikül ölçüm cihaz çeşitlerimiz, ölçüm ve kalibrasyon incelikleri, ISO 14644-1, LMS yazılım çeşitlerimiz ve kullanım farklılıkları konusunda bilgi sahibi oldular. Partikül ölçüm cihazları arayüzleri incelendi. Kalibrasyon eğitimi, servis departmanımızda Haşim SOLMAZ’ın özel sunumuyla verildi. Agaoglu My Village Hotel seminer salonunda teorik eğitimle bilgilendirilen katılımcılar, ofisimizde görsel eğitimlerle de bilgilerini sağlamlaştırdılar.

 

Lighthouse EMEA olarak bu harika seminer haftamızı İstanbulla süslemeyi de ihmal etmedik. Pierre Loti, Güzelce Hisar, Üsküdar, Çamlıca tepesi, Trabzon Park, Karaköy, Ayasofya..

 

Suudi Arabistan, Danimarka, Hollanda, Pakistan, Dubai, Qatar, Mısır, Almanya, Tunus, Amerika, Yunanistan ve İsrail’den Lighthouse grubuna yeni katılan distribütörlerimize teşekkür ediyor, bu keyifli satış seminerimizin tekrarı için 2014’ü şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz!

Turk Ak ISO 9001
Google+
CopyRight © 2011-2017 Lighthouse